8 Online aplikacje edukacyjne, aby dowiedzieć się Logic Gate Simulator

W tej epoce cyfrowej, gdzie każdy jest zajęty w swojej pracy, nie jest możliwe, aby ludzie poszli do szkoły i nauczyć się nowej umiejętności. Wszyscy mają marzenie, aby stać się inżynierem informatyki lub lekarzem, ale niestety, nie jest możliwe, aby stać się jednym, jeśli nie studiujesz na uczelni.

Ale teraz, dzięki internetowi, nie musisz iść na studia, aby zdobyć wymarzoną pracę. W tym artykule wymienimy najlepsze aplikacje edukacyjne, które pomogą Ci w nauce online.

Logic Gate Simulator

Możesz zdobyć tę aplikację za darmo i rozpocząć naukę budowania bramek logicznych. Będzie to świetne rozwiązanie, jeśli jesteś początkującym, ponieważ ta aplikacja zapozna Cię z podstawową koncepcją budowania bramy logicznej.

Co to jest Symulator Bramki Logicznej?

Jest to symulator bramek logicznych online, który pozwoli Ci budować i symulować różne typy bramek logicznych. Poznasz podstawowe pojęcia związane z budową bramki logicznej za pomocą tej aplikacji.

Logic Gate Simulator ma następujące cechy:

Symuluj różne rodzaje bramek logicznych.

Pokaże ci schemat przepływu bramy i będzie łatwy do zrozumienia.

Aplikacja ma możliwość zbudowania bramy logicznej.

Symulacja bramy logicznej zostanie pokazana na ekranie, więc zrozumiesz działanie bramy.

Nauka poprzez budowanie

To jest najbardziej ekscytująca część tej aplikacji. Będziesz miał możliwość samodzielnego zbudowania bramy logicznej.

Wnioski:

Jest to bardzo dobra i prosta aplikacja, której możesz użyć do nauki podstaw bramek logicznych. Nie potrzebujesz żadnego rodzaju wiedzy o kodowaniu, aby rozpocząć naukę podstawowych koncepcji tego. Nauczysz się podstawowych bramek logicznych bez żadnych kosztów.

Darmowa nauka

Ta aplikacja będzie wielki dla tych ludzi, którzy nie mają dużo pieniędzy do wydania. Będziesz miał możliwość uczenia się z dowolnego miejsca.

Wnioski:

Tak więc, możesz uzyskać tę aplikację za darmo i rozpocząć naukę bramek logicznych.