Porady, aby uczynić swoich nauczycieli bardziej atrakcyjnymi

Nauczyciele są jedną z najważniejszych osób w naszym życiu, która odgrywa istotną rolę w kształtowaniu przyszłości naszych dzieci. Spędzają cały dzień z dziećmi i uczą ich różnych umiejętności i wiedzy. Są jedyną osobą, która będzie z Tobą, gdy napotkasz problemy i trudności.

Jedyną rzeczą, która liczy się dla nauczycieli są ich uczniowie. Chcą, aby ich uczniowie rozwijali się i stawali się lepsi. Tak więc bardzo ważne jest, aby utrzymywali atrakcyjny wygląd i swoją osobowość.

1. Pierwszą rzeczą, którą musisz pomyśleć o swoim nauczycielu, jest sposób, w jaki się ubiera. Jeśli nie podoba Ci się jego wygląd, to jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz się od niego uczyć.

Powszechne jest, że nauczyciele noszą formalny strój. Ale jeśli czujesz, że on/ona wygląda zbyt formalnie, wtedy możesz spróbować czegoś nowego. Możesz również nosić swobodny t-shirt lub sukienkę, aby zrobić na nim wrażenie.

2. Zawsze pamiętaj, że zadaniem nauczyciela jest nauczanie, a nie sprawienie, byś czuł się dobrze. Więc nie mów mu / jej, jak się czułeś tego dnia, zamiast tego skup się na nauce. Jeśli go/ją lubisz, to możesz powiedzieć o tym po wykonaniu zadania.

3. Kontroluj swoją mowę ciała. Kiedy rozmawiasz ze swoim nauczycielem, zawsze zachowuj odpowiedni dystans. Staraj się nie dotykać ani nie opierać o nich. Zamiast tego trzymaj ręce i ramiona przed sobą.

4. Nigdy nie zapomnij podziękować swojemu nauczycielowi. Nauczyciel jest ważną osobą w twoim życiu, więc zawsze wyrażaj swoją wdzięczność.

5. Jeśli jesteś coraz bardziej zmęczony, to poproś nauczyciela o trochę odpoczynku. Większość nauczycieli jest naprawdę zajęta i nie dostaje żadnego odpoczynku. Możesz więc poprosić swojego nauczyciela o przerwę i pozwolić ci się uczyć przez jakiś czas.

6. Porozmawiaj z nauczycielem przed wyjściem. Nauczyciele nie mają zbyt wiele czasu na rozmowy z uczniami, więc postaraj się, aby były one krótkie.

7. Uśmiechnij się. Nauczyciele są również istotami ludzkimi i ważne jest, aby czuli, że jesteś szczęśliwy. Więc uśmiechnij się i spraw, by poczuł się wyjątkowo.

8. Rób notatki. Nauczyciel jest świetnym źródłem informacji i jeśli jesteś zainteresowany jego tematem, to powinieneś robić notatki.

Wnioski:

Tak więc, to było kilka skutecznych wskazówek, które sprawią, że twoi nauczyciele będą bardziej atrakcyjni. Stosując się do tych wskazówek, możesz uczynić swoich nauczycieli bardziej przyjaznymi i przystępnymi.