Wyznaczenie opiekuna stażu

Opiekun stażu jest najważniejszą osobą w procesie stażu. Jego obowiązkiem jest nadzorowanie wszystkich działań wykonywanych przez stażystę i jest on odpowiedzialny za upewnienie się, że staż przebiega sprawnie i we właściwy sposób.

W Indiach ten opiekun stażu zostanie wybrany przez pracodawcę, ale bardzo ważne jest, aby wcześniej przygotować pytania do rozmowy kwalifikacyjnej. Oto 5 najlepszych pytań na rozmowę kwalifikacyjną dla opiekuna stażu.

Opowiedz nam o sobie

Osoba przeprowadzająca rozmowę zapyta Cię o Twoje doświadczenie, a także zostaniesz zapytany o swoje hobby, osiągnięcia i inne rzeczy.

Dlaczego powinniśmy cię zatrudnić?

To pytanie jest bardzo ważne, aby poznać powód zatrudnienia Ciebie, jeśli masz dobre doświadczenie, to będzie to jasne dla ankietera.

Jakie jest Pana/Pani oczekiwane wynagrodzenie?

Wynagrodzenie opiekuna stażu będzie zależało od jego doświadczenia i wiedzy, więc osoba przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną będzie oczekiwała odpowiedzi, która jest uczciwa.

Czy ma Pan/Pani jakieś wcześniejsze doświadczenie?

Zostaniesz zapytany o to, czy masz jakieś wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie, w której będziesz pracować. Będziesz więc musiał wykazać, że wcześniej robiłeś coś w tej samej dziedzinie.

Jakie są obowiązki opiekuna stażu?

To pytanie zada Ci rozmówca, ale ważne jest, abyś opowiedział mu o obowiązkach na danym stanowisku. Będziesz więc musiał opisać zadania, które będziesz musiał wykonywać.

Wnioski:

Tak więc, to jest 5 najlepszych pytań na rozmowę kwalifikacyjną dla opiekuna stażu, teraz jesteś gotowy do rozmowy. Jeśli jesteś na rynku pracy, to jest to czas, aby zabłysnąć i sprawić, że Twoje CV będzie się wyróżniać.