10 Najlepszych darmowych zasobów edukacyjnych online

Edukacja online to coś, co rośnie z dnia na dzień. Studenci z całego świata uczą się różnych kursów z różnych źródeł. Od MOOCs do filmów na Youtube, od korepetycji online do ebooków, istnieje wiele opcji nauki.

Ale jeśli myślisz, aby nauczyć się dowolnego kursu w swoim czasie, to musisz być ostrożny przy wyborze najlepszego.

Niektórzy ludzie chcą po prostu spędzić swój czas na danym kursie, niektórzy chcą zarabiać na swojej wiedzy, niektórzy są już w branży i chcą poprawić swoje umiejętności, a niektórzy uczą się tylko dla zabawy.

Tak więc, to co wszyscy ludzie szukają to dobrej jakości kurs, który przyniesie im korzyści. Teraz, jeśli szukasz tego samego, to możesz przejść przez poniższy artykuł.

Oto 10 najlepszych darmowych zasobów edukacyjnych online dla Ciebie.

1. Udemy

Udemy jest jedną z największych platform edukacyjnych online, gdzie studenci mogą uzyskać dostęp do różnych kursów. Możesz uzyskać dostęp do różnych kursów z różnych kategorii.

2. The Great Courses

The Great Courses to kolekcja ponad 500+ wysokiej jakości wykładów na różne tematy, które obejmują historię, matematykę, biografię, naukę, filozofię, sztukę i wiele innych.

3. Skillshare

Skillshare to kolejna platforma edukacyjna online, gdzie możesz nauczyć się szerokiej gamy kursów, które obejmują Fotografię, Web Development, Animację i wiele innych.

4. Khan Academy

Khan Academy to darmowa platforma edukacyjna online, gdzie możesz uzyskać dostęp do różnych kursów. Możesz nawet tworzyć własne kursy i dzielić się nimi ze światem.

5. Treehouse

Treehouse to darmowa platforma edukacyjna online, gdzie możesz uczyć się różnych kursów, które obejmują Web Design, Mobile Development, Graphic Design i wiele innych.

6. Lynda

Lynda to kolejna świetna darmowa platforma edukacyjna online, gdzie możesz uzyskać dostęp do różnych kursów. Możesz również stworzyć swój własny kurs i sprzedawać go innym.

7. CourseMasters

CourseMasters to darmowa platforma edukacyjna online, gdzie możesz uzyskać dostęp do różnych kursów. Jest to jedna z najlepszych opcji dla osób, które są zainteresowane budową własnej strony internetowej.

8. CreativeLive

CreativeLive to darmowa platforma edukacyjna online, gdzie możesz uzyskać dostęp do różnych kursów. Jest to najlepsza opcja dla tych ludzi, którzy są zainteresowani w fotografii.

9. Udacity

Udacity jest darmową platformą edukacyjną, gdzie można uzyskać dostęp do różnych kursów. Jest to jedna z najlepszych opcji dla osób, które są zainteresowane Machine Learning.

10. OpenStudy

OpenStudy to darmowa platforma edukacyjna online, gdzie możesz uzyskać dostęp do różnych kursów.

Wnioski:

Tak więc, są to 10 najlepszych darmowych zasobów edukacyjnych online dla Ciebie. Teraz wiesz o najlepszych opcjach do nauki.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące którejś z wyżej wymienionych stron, to możesz zostawić komentarz. Postaramy się jak najlepiej