5 sposobów na nagrywanie muzyki ze stron internetowych

Czy szukasz sposobu na nagrywanie muzyki ze stron internetowych? Powodem tego pytania jest to, że wszyscy uwielbiamy słuchać muzyki podczas pracy, nauki lub robienia czegokolwiek innego. Tak więc, jeśli chcesz słuchać muzyki na komputerze podczas pracy, to najlepszą opcją jest nagrywanie muzyki ze stron internetowych.

Wiem, że nie jest to bardzo trudne zadanie, aby nagrać muzykę ze stron internetowych, ale ważne jest, aby wspomnieć, że powinieneś trzymać mikrofon blisko głośników, abyś mógł usłyszeć dźwięk poprawnie.

Oto jak nagrywać muzykę ze stron internetowych:

1. Nagraj swój głos

Możesz użyć mikrofonu dołączonego do komputera, aby nagrać swój głos. Jeśli Twój komputer nie ma wbudowanego mikrofonu, to możesz go zdobyć w pobliskim sklepie. Możesz również użyć darmowego oprogramowania o nazwie Audacity, aby nagrać swój głos.

2. Konwertuj nagrany głos do MP3

Po nagraniu głosu, możesz go przekonwertować do formatu mp3. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej o nazwie www.audacity.org. Jest to proste i łatwe w użyciu oprogramowanie, które konwertuje Twój głos na mp3.

3. Prześlij nagraną muzykę do YouTube

Jeśli nie jesteś dobry w tworzeniu filmów, to możesz przesłać swoje nagranie na Youtube i podzielić się nim ze znajomymi. Możesz również nagrać muzykę z listy youtube.com/music/playlist.

4. Udostępnij muzykę na SoundCloud

Jeśli nie lubisz przesyłać swojej muzyki na Youtube i dzielić się nią ze znajomymi, to możesz spróbować innej strony internetowej o nazwie SoundCloud. Jeśli masz dowolny rodzaj muzyki, możesz udostępnić ją na SoundCloud i słuchać jej z innymi ludźmi.

Wnioski:

To były sposoby na nagrywanie muzyki ze stron internetowych. Wypróbuj je i podziel się z nami swoim doświadczeniem.