Darmowe gry online dla pięciolatków

Jeśli masz pięcioletnie dziecko, to poczujesz potrzebę, aby utrzymać jego mózg aktywny przez cały czas, ale większość rodziców nie wie, że jak to zrobić. Więc, oto najlepsze gry online dla pięciolatków, które pomogą Twojemu dziecku pozostać aktywnym i uczyć się nowych rzeczy w tym samym czasie.

1. BUBBLE POP

Bubble Pop to zabawna gra, która sprawi, że Twoje dzieci będą zajęte przez jakiś czas. W tej grze zobaczysz, że twoje dziecko będzie bawić się bańkami i będzie to naprawdę zabawne, gdy zobaczy, że bańki wyskakują i tworzą wzór.

2. MOJA ULUBIONA GRA

My Favorite Game to wciągająca gra, w której Twoje dziecko będzie musiało zbierać elementy żywności. Aby zebrać jedzenie, musisz przeciągnąć je z jednego miejsca na drugie.

3. SKOK W KROWĘ

W tej grze Twoje dziecko będzie mogło wskoczyć do krowy i dotrzeć do jedzenia. Jeśli uda mu się zebrać wszystkie przedmioty żywnościowe, wtedy otrzyma nagrodę.

4. KWIAT SŁOWA

Word Flower to jedna z najciekawszych gier, w której Twoje dziecko będzie się bawić kwiatami i będzie musiało odgadnąć słowa.

5. WYZWANIE PINK

Jest to wymagająca gra, w której Twoje dziecko będzie musiało biec, aby złapać piłki i będzie musiało unikać przeszkód. Twoje dziecko otrzyma punkty za złapanie piłki.

6. TETRIS

Tetris jest jedną z najstarszych gier, ale jest jedną z najbardziej popularnych. W tej grze Twoje dziecko będzie się bawić klockami i będzie musiało oczyszczać linie, aby zbierać punkty.

7. SNAKES

Węże to jedna z najbardziej wciągających gier, w której Twoje dziecko będzie grać z wężami. Będzie musiał uniknąć węży, aby zebrać jedzenie.

8. FLYING FISH

Latające ryby to jedna z najciekawszych gier, w której Twoje dziecko będzie grało z rybami. W tej grze twoje dziecko będzie musiało skakać z jednej platformy na drugą, aby dotrzeć do jedzenia.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobała ci się powyższa lista gier online dla pięciolatków, więc są to najlepsze darmowe gry online dla pięciolatków, które możesz udostępnić swoim dzieciom.